DiyetDoktorlar

Dyt. Ebru Piroğlu Durgut: Ömür Boyu Sağlıklı Yaşam

Tecrübeli Diyetisyen Ebru Piroğlu Durgut Online Diyetler hakkında açıklamalarda bulundu.

Karantina Döneminin Yeni Trendi Online Diyetler Nedir?

“Online Sağlıklı Yaşam Programımız olan ExtraLife MD farklı uzman ve danışmanların katılımı ile oluşturulmuş, hayat standartlarınızı olumlu yönde değiştirmeye ve doğru alışkanlıklar kazanarak, kişisel gereksinimlerinizi, sosyal yaşamınıza ve alışkanlıklarınıza uyumlu olarak sürdürülebilir hale getirmeye odaklanmıştır.

6 hafta devam eden program online olarak haftanın 5 günü yapılan eğitimlerden oluşmaktadır. Yaşadığımız karantina dönemlerinde oluşan hareketsizlik ve strese bağlı oluşan aşırı yeme isteklerinizi online diyet programlarımızla sonlandırabilir ve bugüne kadar doğru bildiğiniz tüm yanlışları unutmanızı amaçladık.

“Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça ve sosyal yönden tam bir iyilik halidir.”

Biz ekip olarak bunu biraz daha detaylandırdık. Sağlık, ruh, beden, zihin beslenmesidir. Kişi entelektüel ve sosyal olarak bu durumu desteklediğinde, Sağlıklı, mutlu ve keyifli bir yaşam sürer. Var olan hayatı boyunca ‘Konforlu Yaşayarak’ yaş alır.”

Online Programımızın içerisinde:

1. Online dersler
2. Online diyetler
3. Online meditasyonlar
4. Online zumba programları yer almaktadır.

“Karantina döneminin sıkıcığından kurtulurken, online olarak yeni bilgiler öğrenmenin zevkini yaşayıp, size özel hazırlanan online diyet programları ile zayıflamanın tadını çıkaracaksınız. Unutmayalım ki, çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miras sağlığımızdır. Program süresince, multi disiplinlere sahip bir ekiple çalıştığınız için, kendinizi yalnız hissetmeniz, motive olamamanız, gelişmeleri takip edememeniz söz konusu değildir. Bugüne dek denediğiniz ve başarılı olmadığını düşündüğünüz her anıyı bir kenara bırakın. Bu hayatınızın hangi alanında olursa olsun.

Online programımız 6 hafta boyunca devam eder ve farkındalığınızı arttıracak ruh, beden, zihin ve besinlerle ilgili detaylı eğitimler içerir. Farkındalığınız arttıkça uyguladığınız beslenme programı ile zayıflamaya başlıyorsunuz.”

Diyetisyen Ebru Piroğlu Durgut: “Biz, size birlikte ‘YOL’a çıkmayı, her yönden, en iyi anlamda, değişmeyi ve dönüşmeyi teklif ediyoruz.
Extra Life MD, tüm disiplinlerin bir arada çalıştığı ve gelmiş geçmiş tüm sistemleri bir arada kullanan multi disiplin, kişinin her anlamda olumlu ve kendini mutlu hissedeceği şekilde yol almasını sağlayan, herkesin katılabileceği bir ‘Ömür Boyu Sağlıklı Yaşam’ programıdır.

Her şeyi holistik yani ‘Bütüncül’ olarak ele alır.”

Detaylı bilgi için: 0 (530) 411 411 3

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı