DoktorlarSağlık Haberleri

Op. Dr. Volkan Kınaş Sayesinde İnsülinden Kurtuldu

Başarılı cerrah Op. Dr. Volkan Kınaş, 11 yıllık diyabet  ve obezite şikayetiyle başvuran Nazlıcan Buyruk’u metabolik cerrahi ile şikayetlerinden kurtardı. Yurt içi ve yurt dışından olmak üzere birçok hastayı sağlığına kavuşturan Op. Dr. Volkan Kınaş başarılı operasyonlar yapmaya devam ediyor. Ankara’da yaşayan Nazlı Buyruk diyabet ve obezite şikayetiyle Op. Dr. Volkan Kınaş‘a başvurdu. Diyabet ve obeziteye yönelik uygulanan metabolik cerrahi operasyonuyla Nazlı Buyruk Nazlı insülin ilaçlarını kullanmaya son verirken fazla kilolarından da kurtuldu.

“3 hafta sonra şekerim 95’e düştü”

Süreci değerlendiren Nazlıcan Buyruk şu ifadelere yer verdi:

“Yaklaşık 11 yıldır diyabet hastalığıyla uğraşıyorum. Genel olarak şekerim 300 dolaylarında oluyordu. Bu hastalık maalesef yaşam kalitesinin tamamen düşüren bir hastalık. Yiyeceklerden, hareketlerden mahrum kalıyorsunuz ve bunların geri dönüşü olmayacağını düşünüyorsunuz. Bir tanıdık vesilesiyle Op. Dr. Volkan Kınaş‘a danıştık. Ameliyatımızı olduk. Yaklaşık 3 hafta sonra şekerim 95’e düştü.”

“İnsülinden Kurtuldum”

“Eskiden çok ağır diyetlerde denedim fakat şekerim yine de 200’den aşağı düşmüyordu. Yine diyet halindeyim ancak hareketlerim düzelme oldu daha rahat yürüyüp, koşabiliyorum ve şekerim 95’lere kadar düştü. İnsülin kullanmamak en güzel şey, insan kendini gerçekten çok iyi hissediyor.”

Volkan Kınaş “1 Aydır İlaç Kullanmıyor”

Hastanın durumu hakkında bilgilendirmede bulunan Op. Dr. Volkan Kınaş ise şu sözcüklere yer verdi:

“Nazlıcan Hanım 11 yıldır şeker hastasıydı. Bir ay önce kendisine obezite cerrahisi ile birlikte şeker hastalığını yok edecek bir operasyon uyguladık. 1 aydır ilaç kullanmıyor. Kan şekeri ortalaması epey gerilere geldi. Biz onun bu yaşta diyabetten kurtulmasından dolayı çok mutlu oldu. Diyabetsiz yaşam özgür yaşam. Kendisine mutlu, huzurlu, sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı